Економічний прогноз до 2017 року для Червонограда

У звіті подано економічний прогноз для Червонограда до 2017 р., проаналізовано структуру економіки міста та чинники, що впливають на динаміку певних видів економічної діяльності, а також представлено рекомендації щодо підтримки економічного розвитку міста. Звіт містить аналіз очікуваних змін зовнішньоекономічного середовища і прогноз для різних видів економічної діяльності міста, а також прогноз зайнятості та сукупного фонду оплати праці.
 
Динаміка реального випуску за видами економічної діяльності. Очікується, що від 2014 до 2017 рр. середньорічне зростання реального випуску міста становитиме 2,6%. Ця перспектива зростання значною мірою залежатиме від зростання в найбільших секторах міста. До п’яти найважливіших секторів у Червонограді, відповідно до їхніх часток у реальному випуску, належать: переробна промисловість, сектор транспорту та зв’язку, добувна промисловість, торгівля , сектор операцій із нерухомим майном, оренди, інжинірингу та надання послуг підприємцям. Сукупна частка цих п’яти секторів становила більше ніж 82% реального випуску Червонограда від 2007 до 2011 рр.
 
Зайнятість. Упродовж історичного періоду штатна чисельність працівників у Червонограді зменшувалася. Однак за цим зменшенням зайнятості можна відстежити кілька важливих тенденцій. Зайнятість зменшувалася від 2002 до 2005 рр. У 2005 р. та 2006 р. зайнятість зросла, хоча чисельність штатних працівників у місті так і не досягла найвищого рівня, який був зафіксований у 2002 р. Починаючи з 2008 р., за рік до рецесії в економіці України, чисельність штатних працівників стабільно зменшувалася. Упродовж усього періоду, від 2002 до 2011 рр., чисельність штатних працівників у Червонограді зменшилася близько з 20,2 тис. осіб до більше ніж 16,7 тис. осіб. Очікується, що в секторах економіки й надалі зменшуватиметься кількість робочих місць упродовж прогнозного періоду, хоча це відбуватиметься повільнішими темпами, а до 2017 р. кількість штатних працівників у місті зменшиться близько до 16,3 тис. робочих місць.
 
Сукупний фонд оплати праці. Сукупний фонд оплати праці зростав упродовж історичного періоду, і прогнозується, що збільшуватиметься упродовж прогнозного періоду. Упродовж історичного періоду, від 2003 до 2011 рр., сукупний фонд оплати праці в місті в середньому збільшувався на 21 % щороку. Очікується, що від 2012 до 2017 рр. сукупний фонд оплати праці в Червонограді зростатиме повільнішими темпами в середньому на15 % щороку, що відображає повільніші темпи прогнозованої інфляції та зменшення зайнятості. Сукупний фонд оплати праці в місті збільшуватиметься, оскільки передбачається, що рівень заробітних плат зростатиме і надалі.
 
Завантажити звіт можна за цим посиланням: https://ebed.org.ua/sites/expertise.one2action.com/files/repo/chervonohra....
 
Файли: 
Економічний прогноз до 2017 року для Червонограда