Інвестпропозиції для Львова, Кривого Рогу та Дніпропетровська та інструкція з підготування таких пропозицій

Фахівці Проекту РЕОП підготували три інвестиційні пропозиції для Кривого Рогу, Львова, Дніпропетровська, а також розробили інструкцію з підготування таких пропозицій на майбутнє.
 
Для розроблення успішної інвестиційної пропозиції потрібно розглянути наявні бізнес-ідеї і проаналізувати їх на предмет інвестиційної привабливості. На ранньому етапі, коли немає фінансових оцінок прибутковості та окупності, аналіз концентрується на створенні корисності на довготривалій основі за рахунок таких факторів, як незадоволений попит, невикористані ресурси, застосування продуктивніших виробничих технологій тощо. В ході підготування інвестиційної пропозиції ці фактори використовують для формування припущень у розрахунку прибутковості.
 
Зокрема, в межах Проекту було розроблено інвестиційний проект будівництва багатофункціонального комплексу (конференц-центр та виставковий зал) на території Львова із загальною місткістю до 3 500 осіб. Побудова конференц-центру дозволить в майбутньому приймати масштабні заходи, що виведе Львів на новий економічний та діловий рівень. Цей проект спрямований на створення громадсько-привітної інфраструктури, що принесе додатковий дохід близько $70 млн доларів на рік і створить понад 3 000 робочих місць повної зайнятості в регіоні.
 
Також фахівці розробили інвестиційну пропозицію, яка стосується будівельного кластеру Кривого Рогу. В цьому місті очікується висока потреба у виконанні будівельних робіт для покращення стану житлово-соціальних і промислових об'єктів.
 
Для Дніпропетровська спеціалісти розробили інвестиційний проект Dnipropetrovsk Trade Fair, який має на меті створення унікального для України сучасного виставково-торгівельного комплексу разом із бізнес-туристичним та логістичним центрами. Проект тривалістю до 3 років і вартістю близько $150 млн передбачає будівництво професійного торгівельно-виставкового комплексу загальною площею до 40,000 кв. м та конференц-центру, розрахованого на прийом до 2 500 учасників. Для самого Дніпропетровська DTF — це суспільно важливий проект, що може додатково генерувати від $90 млн щорічно.
 
Для того, щоб підготувати успішну інвестиційну пропозицію, фахівці рекомендують керуватися особливостями конкретної бізнес-ідеї та інформаційними потребами цільової аудиторії, тобто потенційних інвесторів та інших зацікавлених сторін.
 
 
Файли: 
Інструкція з підготування інвестиційних пропозицій
Інвестиційний проект будівництва багатофункціонального комплексу, Львів (English)
Інвестиційний проект: будівельний кластер, Кривий Ріг (English)
Інвестиційний проект: будівельний кластер, Кривий Ріг (українською)
Інвестиційний проект Dnipropetrovsk Trade Fair, Дніпропетровськ (англійською)