Інвестиційний атлас України

«Інвестиційний атлас – це унікальний продукт, створений Держінвестпроектом з метою ознайомлення з  інвестиційним потенціалом та можливостями як України вцілому, так і кожного регіону окремо. Це видання стане корисним для інвесторів під час  підготовки ділових візитів до українських регіонів та для прийняття ефективних бізнес рішень», - відзначив Владислав Каськів, голова Держінвестпроекту.
 
На сторінках видання у формі зручних графіків та тез представлена актуальна інформація про структуру промисловості кожної області, існуючі інвестиції, найбільші іноземні компанії в цьому регіоні, стислий огляд ринку праці та інше. У виданні представлена зальна інформація про географічне положення України, соціально-економічні показники, структуру та об’єми залучених інвестицій, карту транспортної інфраструктури країни, найбільші міста та структуру їх населення.
 
«Дуже ефективною складовою Інвестиційного атласу України я вважаю перелік компаній, які реалізували або реалізують вдалі інвестиційні проекти в даній області. Для потенційного інвестора наявність успішного бізнес-досвіду в регіоні – найпереконливіший показник його перспективності», ‑ прокоментував Енді Кузич, директор із розвитку бізнесу KPMG.
 
Над цьогорічною версією видання працювало більше 200-т експертів, зокрема, працівники Держінвестпроекту, представники інших органів влади, українські та міжнародні організації, а також практики з бізнес-сектору.
 
Ви можете завантажити інвестиційні профілі Дніпропетровської та Львівської областей нижче або Інвестиційний атлас України повністю за цими посиланнями:
українською мовою http://www.sendspace.com/file/jwa2o3
англійською мовою http://www.sendspace.com/file/aox5qm
 
Джерело: Держінвестпроект.
Файли: 
Дніпропетровська область
Львівська область