Продукти: Бенчмаркінг

4.09.2014
Посібник з бенчмаркінгу територій
У навчальному посібнику розглянуто теоретичні напрацювання фахівців з питань бенчмаркінгу і подано ряд теоретичних положень та практичних інструментів, які можуть використовуватися в практиці планування розвитку територій.
14.10.2014
Методичні рекомендації з бенчмаркінгу, НАДУ
містять опис мети і завдань навчального модуля «Бенчмаркінг», тематичний план, рекомендації до практичних і семінарських занять, самостійної роботи та виконання слухачами індивідуального навчально-практичного завдання.
30.12.2014
Докладніше
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Дніпропетровська
Спеціалісти Проекту РЕОП порівняли його з 7 вітчизняними та зарубіжними містами-аналогами за допомогою інструменту бенчмаркінгу й розробили рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності міста.
4.12.2014
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Дрогобича
Для порівняння конкурентоспроможності Дрогобича були обрані три українські міста (Лисичанськ, Кам’янець-Подільський, Коломия) та чотири закордонних (Пардубіце, Чехія; Шверін, Німеччина; Плоцьк, Польща; Ухта, Росія).
22.01.2015
Докладніше
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Кривого Рогу
Спеціалісти Проекту РЕОП визначили сильні та слабкі сторони міста шляхом порівняння його рівня конкурентоспроможності з вітчизняними та зарубіжними містами за допомогою інструменту бенчмаркінгу.
24.05.2014
Бенчмаркінг ефективності функціонування житлово-комунального господарства міст України
Це дослідження є результатом майже дворічної співпраці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Проекту РЕОП.
17.12.2014
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Львівської області
Львівщина продемонструвала хороші результати за одними показниками, та погані ― за іншими.
22.01.2015
Докладніше
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Нікополя
Місто Нікополь увійшло до переліку українських міст, які були порівняні з містами-аналогами за допомогою бенчмаркінгу конкурентоспроможності фахівцями Проекту РЕОП.
17.12.2014
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Дніпропетровської області
У деяких сферах Дніпропетровська область є конкурентоспроможною, але в кількох інших є можливості для покращення.
22.02.2015
Докладніше
Історія успіху Проекту РЕОП: бенчмаркінг
Бенчмаркінг це порівняльний аналіз показників розвитку, що дає можливість ідентифікувати та запозичити стандарти і методи роботи найбільш успішних організацій, міст, регіонів і країн.
26.12.2014
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Львова
В умовах зростання глобалізації економіки Львів має бути конкурентоспроможним не лише серед міст України, а також серед міст, що є лідерами в сучасному світі, щоб приваблювати й утримувати людей, бізнес та інвестиції.
25.02.2015
Докладніше
Інструкція з проведення бенчмаркінгу ефективності міст та областей України
У цій інструкції висвітлено процес проведення бенчмаркінгу ефективності міст та областей України.
2.12.2014
Бенчмаркінг конкурентоспроможності Червонограда
У цьому звіті відображено поточний рівень конкурентоспроможності Червонограда порівняно з п’ятьма вітчизняними та зарубіжними містами-аналогами на основі наявних джерел інформації.