Продукти: Інше

27.11.2014
Методичні рекомендації з СЕО, НАДУ
містять опис мети і завдань навчального модуля «Стратегічна екологічна оцінка», тематичний план, рекомендації до практичних і семінарських занять, самостійної роботи та виконання слухачами індивідуального навчально-практичного завдання.
6.09.2013
Профіль Дніпропетровської області

Профіль Дніпропетровської області є спільним продуктом проектів РЕОП та МЕРМ. Цікаві факти про Дніпропетровську область, точна і детальна інформація  були зібрані з різних джерел і проаналізована українськими фахівцями. 

22.02.2015
Докладніше
Історія успіху Проекту РЕОП: профілі міст
Продовжуємо серію публікацій про історії успіху Проекту РЕОП. Цього раз розповідаємо про пригоди профілів міст.
6.09.2012
Профіль міста Кривий Ріг
У профілі міста Кривий Ріг представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення. Точна і детальна інформація про місто була зібрана з різних джерел і проаналізована канадськими експертами та українськими консультантами.
27.11.2014
Посібник зі стратегічної екологічної оцінки (CЕО)
Експерти Проекту РЕОП спільно з Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) розробили навчальний посібник «Стратегічна екологічна оцінка» (СЕО).
22.02.2015
Докладніше
Історії успіху Проекту РЕОП: співпраця з НАДУ
Цієї публікацією ми розпочинаємо серію історій успіху Проекту РЕОП. Перша з них висвітлює результати співпраці Проекту з Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ).
6.09.2012
Профіль міста Дрогобич
У профілі міста Дрогобич представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення. Точна і детальна інформація про місто була зібрана з різних джерел і проаналізована канадськими експертами та українськими консультантами.
6.09.2012
Профіль міста Дніпропетровськ
У профілі міста Дніпропетровськ представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення. Точна і детальна інформація про місто була зібрана з різних джерел і проаналізована канадськими експертами та українськими консультантами.
18.02.2015
Докладніше
Методичний посібник "Стратегічна екологічна оцінка"
В посібнику міститься інформація про міжнародне законодавство у сфері СЕО, досвід Канади в проведенні СЕО та наведені приклади проведення СЕО в Україні.
6.09.2012
Профіль міста Львів
У профілі міста Львів представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення. Точна і детальна інформація про місто була зібрана з різних джерел і проаналізована канадськими експертами та українськими консультантами.
6.09.2012
Профіль міста Червоноград
У профілі міста Червоноград представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення.
22.02.2015
Докладніше
Історія успіху Проекту РЕОП: стратегічна екологічна оцінка
У межах Проекту РЕОП уперше в Україні було здійснено СЕО Стратегій розвитку Дніпропетровської та Львівської областей.
6.09.2012
Профіль міста Нікополь
У профілі міста Нікополь представлений загальний огляд демографії, економіки, фінансів та інших факторів, що впливають на якість життя населення. Точна і детальна інформація про місто була зібрана з різних джерел і проаналізована канадськими експертами та українськими консультантами.