Завдання

Мета проекту
Проект “Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України” (Проект РЕОП) має на меті сприяння стійкому розвитку областей і міст України шляхом розбудови спроможності місцевої влади до планування соціально-економічного розвитку територій з використанням інструментів кількісного аналізу та прогнозування.
 
Завдання проекту
 
1. Основні завдання проекту:
  1. Посилення спроможності партнерських місцевих органів влади* та інституціалізація економічно обґрунтованого планування розвитку територій y цільових областях і містах.
  2. Розширення інституційних можливостей Національної академії державного управління при Президентові України** та її регіональних інститутів щодо викладання курсів з економічно обґрунтованого планування розвитку територій.
  3. Підвищення якості планів економічного розвитку цільових областей і міст* завдяки використанню інструментів кількісного аналізу та більш широкому залученню до цього процесу всіх зацікавлених сторін.
 
2. Додаткові завдання проекту:
  1. Розширення можливостей посадовців партнерських місцевих органів влади у цільових областях і містах* щодо збору та аналізу даних, що сприятиме розробці економічно обґрунтованих планів розвитку територій.
  2. Розширення можливостей посадовців партнерських місцевих органів влади у цільових областях і містах* щодо врахування питань гендерної рівності та екологічної безпеки під час розробки економічно обґрунтованих планів розвитку територій.
  3. Набуття посадовцями партнерських центральних** та місцевих органів влади* навичок, необхідних для використання інструментів кількісного аналізу, з метою розробки успішних пропозицій для залучення кредитних ресурсів та іноземних інвестицій.
Стратегічним завданням Проекту РЕОП є поліпшення економічних можливостей і скорочення диспропорцій в економічному розвитку регіонів України завдяки більш широкому застосуванню підходів економічного обґрунтованого планування розвитку територій.
 
* Діяльність Проекту РЕОП охоплює Дніпропетровську та Львівську області. До партнерів Проекту РЕОП належать: Львівська обласна державна адміністрація, виконавчі комітети Львівської, Дрогобицької та Червоноградської міських рад у Львівській області, а також Дніпропетровська обласна державна адміністрація, Дніпропетровська міська рада, виконавчі комітети Криворізької та Нікопольської міських рад у Дніпропетровській області.
** До партнерів Проекту РЕОП на центральному рівні належать: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, а також Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.